Çağrı Merkezi: 0 507 668 90 07

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME SEÇENEKLERİ

1-KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Ödeme ekranına geldiğinizde varsayılan ödeme seçeneği olarak Kredi Kartı gelecektir. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız.Destekleyen bankalar için Kredi Kartı Ödemelerinde "3D Secure” olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 3D ödeme için "3D Secure”  seçeneğini tıklayınız.

Siparişinizin onaylanması ve kargo firması tarafından işleme alınması için siparişinizle ilgili ödemenin kredi kartı ile tahsil edilmiş olması gerekmektedir.

 

2-BANKA HAVALESİ VEYA EFT İLE ÖDEME

AKBANK

IBAN NO:  TR80 0004 6000 3288 8000 1238 79

Siparişinizin gecikmemesi için, Havale/EFT işlemlerinde açıklama bölümüne sipariş numaranızı girmeniz gereklidir Sipariş numaranızı "Sipariş Onayı" sayfasında görebilirsiniz.

- HAVALE /EFT yaparken alıcı olarak SEIBU GÜMÜŞÇÜLÜK KIY.TAŞ.TEKS.SAN.DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. belirtilmelidir.

 

TESLİMAT

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 ila 7 iş günü  içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir. 100 TL altında yapılan alışverişlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

http://www.seibusilverstone.com alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.