Çağrı Merkezi: 0 507 668 90 07

Bize Ulaşın

Müşteri Hizmetleri:

+90 507 315 66 37 / +90 507 668 90 07

Geri Bildirim:

info@seibu.com.tr

Mağaza Adresi:

Molla Fenari Mh. Bileyciler Sk. No:19/E Çarşıkapı/Fatih/Beyazıt/İSTANBUL/TÜRKİYE

Biz Kimiz?

İpekyolu Kuyumculuk 1970 yılında kurulmuştur. Türkiye'de takı sektöründe kendini ispat etmiş olmanın verdiği güvenle parekende mağazalar zinciri kurmaya başlamıştır. Yönetim anlayışından iş disiplinine, kullandığı teknolojiden insan kaynaklarına kadar, sürekli gelişim vizyonuna sahiptir. Sahip olduğu bu değerle her geçen gün performansına ve büyüklüğüne artı bir değer vermektedir.

 

İpekyolu Kuyumculuk, yaptığı dizaynlarla otantik ve engin Türk takı motiflerini çağdaş dünya takı modasıyla birleştirerek alanında haklı bir yer sağlamıştır.

 

İpekyolu Kuyumculuk, sizlere takı sektöründe binlerce çeşit, ürün ve profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize sağladığımız müşteri memnuniyeti sonucu, bir dünya markası olma yolunda ilerlemekteyiz.

 

Farklı ve evrensel ögeleri içeren bir vizyonla 2005 yılının ikinci yarısında kuruldu. Sahip olduğu değerlerle gün geçtikçe yükselen bir performans ivmesi yakaladı ve büyüdü. Sektörde çok önemli bir marka olarak ilerlemeye devam etmektedir. İnci, gümüş, yarı değerli ve doğal taşların yanısıra malzeme ve aksesuar satışı da yapmaktadır. Dünya modasını yakından takip eden firmamız, sürekli olarak yaptığı pazar araştırmalarıyla, taleplere en iyi şekilde cevap vermektedir. Uluslararası fuarlara katılımı ve ziyaretleriyle yurtdışı faaliyetlerini her geçen gün daha da güçlendirerek yoluna devam etmektedir. Firmamız ithalat-ihracat ve iç satış alanında zengin ürün çeşitleriyle, yüksek müşteri memnuniyeti odaklı satış yöntemleriyle bir çok sektörde hizmet vermektedir. Güvenilirlik ve vazgeçilmezliğini yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyü ile kanıtlanmıştır.

 

Sizden aldığımız güç ve güvenle, geleceğe umutla bakarak yolumuza devam ediyoruz…